Tablica ogłoszeńNie tak zdala od gwaru miasta, lecz poza zasięgiem wytaczających się z karczm biesiadników, można dostrzec solidną drewnianą tablicę, która stoi przed ratuszem od strony rynku. Często można tu znaleźć ogłoszenia o konkursach, pracy oraz wiele innych, aczkolwiek ważnych informacji dotyczących miasta i okolic.


Pomoc dla Ban Ard

Szkoła dla Czarodziejów w Kaedwen na gwałt poszukuje mistrza miecza, który byłby w stanie ujarzmić bestię siejącą chaos w pałacowych piwnicach. Prosimy o szybki kontakt z Arcymistrzem Anderem - natychmiastowo otworzymy portal.


Trująca Sasanka

Poszukiwany pomocnik dla alchemika. Znajomość tutejszych lasów wymagana! Szczegóły w sklepiku Trującej Sasance przy wieży maga. 


Mroki Oxenfutru

Uwaga! W mieście grasuje groźny morderca rasy nieznanej. Za jego złapanie straż miejska obiecała wysoką nagrodę pieniężną. Znających się na rzeczy zapraszamy do Koszar.


Budząc zmarłych

Miejski cmentarz okupuje para nieznanej maści potworów, rozkopując groby i pochłaniając ich zawartość, a także nie pozwalając na nowe pochówki! Uprasza się o natychmiasowy kontakt z grabażem mieszkajacym w zachodniej części miasta. 


Zakładka ta będzie uzupełniana z czasem. Służy ona do pomocy autorom którzy nie miają pomysłów na wątek bądź notkę. Jeśli macie własne zlecenia, proszę zamieścić tu ich treść, a niebawem znajdą się na tablicy. Jeśli chcecie przejąć któreś ze zleceń, proszę zostawić komentarz opisujący tę czynność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz