Sojusze

Polecani:

10 komentarzy:

 1. Bogowie zstąpili z niebios specjalnie dla Ciebie, abyś mógł zawrzeć z nimi współpracę. Tak więc nie przegap tak wyśmienitej okazji i przyjmij naszą boską współprace. W przestworzach M&A. http://przestworzach-m-a.blogspot.com ~~Bogowie nieba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proponuję współpracę z Katalogiem Euforia .
  Proszę o odpowiedź w zakładce "współpraca".

  Pozdrawiam.
  Alexx ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. [Proponujemy sojusz.]

  Witaj, nieznajomy. Nie obawiaj się, podejdź bliżej. Odetchnij rześkością północnych wiatrów. Wygląda na to, że nasze odległe sanktuarium jest zwieńczeniem Twej drogi ku przeznaczeniu. A może dopiero jej początkiem…? Chodź ze mną, a otworzą się dla Ciebie wrota nowego życia.
  Tutaj, w Ordo Corvus Albus, Twoja dusza na zawsze scali się z jestestwem smoka. Z pomocą swych nowych Mentorów zdobędziesz szkolenie magiczne i jeździeckie, by zasmakować chwalebnego, choć niebezpiecznego żywota tego, który odważył się dosiąść kark bestii. Pod sztandarem Zakonu Białych Kruków będziesz wstępował na niebiosa, by gonić za własnym przeznaczeniem. Dołącz, by bronić Killinthoru oraz poznawać jego sekrety, zarówno te błyszczące światłem, jak i chowające się w cienistych mgłach.

  www.ordo-corvus-albus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj,
  chciałabym zaproponować współpracę z nowym blogiem Toxic dust, gdzie pisane będą recenzje książek, filmów oraz być może blogów.
  Link do bloga.
  Jeśli współpraca zostanie przyjęta, prosiłabym o umieszczenie gdzieś informacji o naborze na recenzenta.
  Link do posta.
  Link do obrazka.
  Pozdrawiam,
  śliwka

  OdpowiedzUsuń
 5. Bloody Rocks to placówka szkolna wybudowana lata temu. Powstała dla tych nadnaturalnie uzdolnionych, z nadzwyczajnymi mocami. Spowodowało je promieniowane kilkadziesiąt lat temu, które rozniosło się po całym ziemskim globie. Ludzie nie akceptują odmieńców, mutantów. Dlatego szkołę wybudowano na osobnej wyspie. Placówkę otoczono murem, by zapewnić bezpieczeństwo od wszelakich zmutowanych hybryd. Odszukaj przyjaciół i stwórz własne wspomnienia, które będą napawać cię szczęściem lub niepokojem. Jaką ścieżkę wybierzesz ty?

  http://bloody-rocks.blogspot.com/

  [Proszę o informację u nas, wtedy i wasz blog zawita w zakładce]

  OdpowiedzUsuń
 6. Po sprzeciwieniu się decyzji Rady Jedi i wyruszeniu na wojnę, Revan zwyciężył w wojnach mandaloriańskich. Po zakończeniu tego konfliktu Revan, wraz ze swym uczniem Malakiem, odkrył tajemnicze Gwiezdne Mapy, prowadzące do prastarej Gwiezdnej Kuźni - przesiąkniętej ciemną stroną stacji kosmicznej starożytnego imperium Rakatan. Używając potęgi stacji do wytworzenia wielkiej ilości wojsk, Revan i Malak powrócili do cywilizowanej części galaktyki. Revan - mianując swoją armadę flotą Imperium Sithów - zwrócił się otwarcie przeciw Republice, próbując przejąć nad nią władzę.
  Zapraszamy na sojusz, Jedi Civil War
  [Prosimy o informację zwrotną u nas i wtedy link zostanie zamieszczony :)]

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobry wieczór! Przybywam z propozycją współpracy z szabloniarnią Łowcy Snów. Na odpowiedź czekamy w zakładce "współpraca"! :)

  Pozdrawiam,
  Nessa Daere.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam!
  Chciałabym zaoferować wspólpracę pomiędzy naszymi blogami.
  Czekam na odzew w zakładce ,,Współpraca''.
  Blog --> Healer Words
  Chciałabym również prosić o umieszczenie buttonu bloga na kilka dni (jeśli zdecydujecie się przyjąć współpracę).
  Button ---> kliknij
  Z ukłonami, Healer

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Współpraca: http://welcome--in--hogwarts.blogspot.com :) ?

  OdpowiedzUsuń