Regulamin/ZapisyI. Blog powstał na podstawie sagi o Wiedźminie, autorstwa pana Andrzeja Sapkowskiego. Jest to blog o tematyce fantasy dlatego proszę dostosować się do klimatu.
II. Do wyboru jest mnóstwo postaci, również antagonistyczne. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, zapraszam do zakładki ''Rektor'' - tam rozwiążemy wasze problemy.
III. Zakazane jest przejmować postacie kanoniczne, bez wcześniejszego przeczytania książek o wiedźminie. Gdyby jednak komuś bardzo zależało, niech napisze, a będziemy negocjować.
IV. Na zaakceptowanie i opublikowanie KP macie 7 dni. W razie braku możliwości wyrobienia się w terminie, proszę mnie powiadomić, a przedłużę termin.
V. Nie numerujemy kart postaci ani postów z opowiadaniami. 
VI. Opowiadania nie są wymagane na tym blogu, choć mile widziane.
VII. Karty postaci możecie dodawać na bieżąco, co do postów z opowiadaniami, należy odczekać przynajmniej 6 godzin, tak by każdy zauważył i docenił twórczość autora.
VIII. Co do dokładniejszej fabuły bloga, celowo nie podałam nigdzie tej informacji. Wszystko zależy od was, jak wygodniej wam będzie wam wątkować.
IX. Proszę o dokładne zastanowienie się nad swoją postacią, by wszystko było poukładane w miarę logicznie, a postacie nie były idealne - każdy ma wady i należy się z tym liczyć. W przeciwnym razie będę zmuszona interweniować.
X. Kartę postaci powinna zawierać przede wszystkim: imię i nazwisko/przydomek, wiek, pochodzenie oraz profesja, a dodatkowo etykietę z imieniem postaci. Możecie działać swobodnie i zamieszczać tam wszystko według własnych upodobań - cytaty, historię, kawałek opowiadania. Byle by nie przesadzać z długością i ilością zdjęć czy gifów. A co do tego ostatniego - zezwalam na arty oraz zdjęcia realne.
XI. Postacie nieaktywne dłużej niż 2 tygodnie, zostaną usunięte z linków. W razie chęci powrotu, prosimy o powiadomienie w odpowiedniej zakładce. Wasze karty na blogu będą leżały tydzień. Po tym czasie karty jak i sami autorzy zostaną usunięci. W zgłoszeniu, oprócz e-maila proszę również zostawić płeć postaci i profesję - tak w celach orientacyjnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz